ثبت سفارش

بله، شما اگر در خرید خود به مشکل خورده‌اید یا اگر سفارش عمده دارید، می‌توانید از طریق بخش تماس با ما، با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و سفارش خود را انجام دهید.

بله، شما می‌توانید هر 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز، اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

بله، پس از انتخاب کالا و افزودن به سبد خرید، شما می‌توانید در بخش اطلاعات ارسال کالا، تیک گزینه ارسال به یک آدرس دیگر را بزنید و آدرس مورد نظر خود را وارد کنید.

قبل از تایید نهایی و پرداخت هزینه، شما می‌توانید کالای خود را ابطال یا تغییر دهید. بعد از پرداخت و تایید نهایی، شما قادر به تغییر و ابطال سفارش نیستید.از این مرحله به بعد شما می‌توانید با کارشناسان گانوکو تماس بگیرید.

خیر، بعد از سفارش جزییات سفارش شما در پیشخوان حساب کاربری در گانوکو نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید از وضعیت سفارش خود اطلاع پیدا کنید. 

حساب کاربری

بله، شما می‌توانید هر زمان اطلاعات حساب کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار کافی‌ست وارد حساب کاربری خود شوید و مشخصات خود را ویرایش کنید.

کافی‌ست بر روی گزینه ورود/ثبت‌نام کلیک کنید و بعد از وارد کردن ایمیل خود، بر روی گزینه رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید، کلیک کنید.

برای ثبت نام بر روی گزینه ورود/ثبت‌نام کلیک کنید و با کلیک بر روی گزینه ایجاد حساب کاربری، در گانوکو ثبت‌نام کنید.

لطفا ایمیل‌های اسپم خود را بررسی کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسالی به Gmail خود را بررسی کنید.

بله، برای دسترسی به اطلاعات سفارش‌های قبلی خود تنها کافیست وارد حساب کاربری خود شوید و بر روی گزینه حساب کاربری من، کلیک کنید.

پرداخت

پرداخت هزینه سفارش در گانوکو به دو صورت آنلاین و انتقال مستقیم (کارت به کارت) صورت می‌پذیرد.

گاهی ممکن است در زمان پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق باشد. اما جای نگرانی نیست در این مواقع مبلغ پرداخت شده بعد از طی حداکثر دو ساعت به حساب شما بازگشت داده می‌شود.

قیمت

بله، گانوکو به صورت آنلاین و روزانه قیمت محصولات خود را در سایت بررسی، کنترل و بروزرسانی می‌کند.

کافی‌ست بر روی گزینه ورود/ثبت‌نام کلیک کنید و بعد از وارد کردن ایمیل خود، بر روی گزینه رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید، کلیک کنید.